O nas

Dumnie od 1994 roku jesteśmy generalnym dystrybutorem chemii profesjonalnej marki Eilfix, produkowanej przez niemiecki koncern Becker Chemie GmbH, który obecny jest
na rynku od blisko stu lat. Jesteśmy wyłącznym reprezentantem Becker Chemie na wschodnio-europejskim rynku.

Promujemy markę Eilfix od początku działalności, dzięki temu doskonale znamy stojącą za nią wysoką jakość. Nasze produkty to w większości wysoko-wydajne koncentraty opracowane o najnowocześniejszej technologii przy jednoczesnym dbaniu o środowisko.

Wspólnie z naszymi Dystrybutorami zajmujemy się doradztwem w doborze technologii. Współpracę budujemy w oparciu o partnerstwo, zaufanie, indywidualne podejście i wiedzę. Dzięki temu zapewniamy skuteczny system higieny w szeroko pojętym przemyśle ale i również w branży HORECA czy motoryzacji. 

Eilfix Polska

Firma Eilfix Polska działa na polskim rynku od 1994 (do kwietnia 2012 pod nazwą Petmar). Od początku swojej działalności zajmujemy się dystrybucją do sieci hurtowej produktów chemicznych marki Eilfix produkowanych przez niemiecką fabrykę Becker-Chemie. Wprowadziliśmy na polski rynek marki Tersol, Hygiene Vision oraz RHZchem.

Becker-Chemie

Becker-Chemie to firma rodzinna, która od trzech pokoleń rozwija środki czyszczące, produkty do pielęgnacji oraz produkty kosmetyczne dla przemysłu. W procesach technologicznych stosuje najnowsze technologie oraz testy kontroli jakości. Firma ma świadomość, że rozsądne wykorzystanie zasobów, optymalne wykorzystanie energii i surowców, jak również ochrony środowiska i klimatu są obecnie bezwzględnymi wyzwaniami. Dzięki temu produkty Becker-Chemie nie tylko spełniają rygorystyczne wymagania prawne, ale często przewyższają normy stanowione. Wszystko to w oparciu o zintegrowany system zarządzania, który jest oparty na podejściu zorientowanym na proces, zgodnie z wymaganiami norm ISO 9001 i ISO 14001.