MANU CARE- Pielęgnacja, ochrona i regeneracja skóry

Krem pielęgnacyjny – specjalnie zaprojektowany by zapobiegać powstawaniu objawów zniszczenia mocno obciążonej skóry dłoni. Pielęgnuje i regeneruje.


Eilfix ManuCare krem pielęgnujący jest przeznaczony do częstej pielęgnacji mocno obciążonej skóry dłoni. Może być stosowany przed podjęciem pracy, w jej trakcie (na czyste dłonie) a także i po pracy. Regularnie stosowany czyni skórę gładką i elastyczną. Odnawia warstwę lipidową skóry. Nie zawiera silikonów.

Krem pielęgnacyjny – ochrona rąk i działanie pielęgnacyjne podczas prac w środowisku wilgotnym oraz z materiałami wodnymi – bez zapachu.


ManuCare Aqua-Creme zapewnia ochronę rąk narażonych na niekorzystne czynniki przy jednoczesnym działaniu pielęgnacyjnym. Szczególnie polecany do prac w środowisku mokrym (myjnie, zmywarki w kuchniach przemysłowych, procesy dezynfekcji, mycie budynków, pralnie, malowanie farbami dyspersyjnymi itp.) oraz do ochrony skóry dla osób pracujących w rękawicach. ManuCare Aqua-Creme działa odżywczo, nie zawiera silikonu i jest ekonomiczny w użyciu. Krem szybko się wchłania i może być stosowany również jako krem do twarzy.

Krem pielęgnacyjny – przywraca naturalną warstwę lipidową – pielęgnuje i regeneruje skórę po pracy. Zawiera witaminy A, E i masło shea.


ManuCare Intensiv Pflege-Creme (krem do intensywnej pielęgnacji ManuCare) to bardzo skuteczny krem pielęgnacyjny specjalnie do stosowania po pracy i w czasie przerw. Silne działanie regenerujące chroni mocno zniszczoną skórę przed wysuszeniem, poprawia naturalne funkcje skóry i zapewnia przyjemne uczucie komfortu.

Nowe produkty już w ofercie

czytaj również

Zmiana nazwy i marki produktu Tersol F

Aktualności

Jesteśmy w trakcie procesu zmiany marki oraz nazwy produktu Tersol F. Po zakończeniu całego procesu: będzie sprzedawany jako Eilfix PRO 820 Feinsteinzeugreiniger

HANDREINIGUNGSCREME zmiana receptury

Aktualności

Informujemy o planowanych zmianach w naszej ofercie produktowej: Od 30 czerwca w naszym produkcie HANDREINIGUNGSCREME zaczniemy wprowadzać zmiany.

MANU CARE- Pielęgnacja, ochrona i regeneracja skóry

Aktualności

Pielęgnacja, ochrona i regeneracja skóry - Poznaj 3 nasze produkty pielęgnacyjne: Eilfix ManuCare Pflege-Creme, Eilfix ManuCare Aqua-Creme, Eilfix ManuCare Intensive Pflege-Creme.